STANDART VE ÖZEL ÖLÇÜLERDE AMACA UYGUN PNÖMATİK FİTTİNGSLER

Bir projelendirmede ilk etapta pekte düşünülmeyen, akla gelmeyen bağlantı elemanları farketmesekte günlük hayatımızın içindedirler.Örnek vermek gerekirse ;içme suyu , doğalgaz  tesisatlarında ,hastahanelerde ,oksijen gazı tesisatlarında fabrikalarda hava,su,buhar hatlarında kullanılmaktadır.

Bir projelendirmede ilk etapta pekte düşünülmeyen, akla gelmeyen bağlantı elemanları farketmesekte günlük hayatımızın içindedirler.Örnek vermek gerekirse ;içme suyu,doğalgaz  tesisatlarında ,hastahanelerde ,oksijen gazı tesisatlarında fabrikalarda hava,su,buhar hatlarında kullanılmaktadır.

 

Bunun farkına  varan hidtek hidrolik-pnömatik-vakum ve otomasyon alanında kullanılan bağlantı elemanlarının tedarik edilmesinde,yurt çapında sektörün ihtiyaclarına cevap verebilecek duruma gelmiştir. Hidrolik bağlantı elemanlarında KURTMAN, vakum pnömatik bağlantı elemanlarında ise WINMAN  ve SANG-A markaları ile hizmet vermektedir.

 

 
   

 

 

 

Yakın zamanda Güney Koreli SANG-A’nın geleneksel ve alışılmış kalitesine ; yenilikçi ve uygun fiyatlı kendi markası olan  WINMAN’nıda ekleyen firmamız bu alanda kaliteden fiyata, özel ölçülerden adetli stoklara tüm isteklerinize cevap verebilmektedir.

 

hidtek pnömatik bağlantı elemanlarında 1500’den fazla çeşit ve büyük stok miktarıyla sektörün önemli ölçüde ihtiyacını karşılamaktadır.

 

   Bu stokların içerinde,

 

   1-)Standart ve özel one-touch bağlantı elemanları,                     

        a-Gaz diş rekorlar                                                                               

        b-Metrik rekorlar

                                                                                                                                                     

   2-)Standart ve özel sıkmalı rekorlar,

 

   3-)Standart ve özel pirinç rekorlar,

 

   4-)Standart ve özel quick kaplinler,

 

   5-) Standart ve compact özel one-touch bağlantı elemanları yer almaktadır.

        a-Compact gaz diş rekorlar

        b-Compact metrik rekorlar

 

   6-)Paslanmaz çelikten mamul bağlantı elemanları

 

 

Özellikle one-touch fittings grupları kolay montaj, kolay bulunabilirlik ve standart olmaları sebebiyle çokça tercih edilmektedirler. Tek hamle ile bağlantı elemanı ile hortum takılıp sökülebilmektedir.

 

 

 

 

Bu fittingsler diş ölçüsü olarak M3, M5, M6, M8, M12, M16, M20, M22, G1/8, G1/4, G3/8, G1/2 ölçülerinde; hortum çapı olarak da 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14 ve16 ölçülerinde bulunmaktadır. Çoğu zaman yukarıda da bahsettiğimiz gibi projelendirme aşamasında fittings grupları çok fazla düşünülmediği için standart ölçüler dışında özel eşleşmelere ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde bu gibi özel eşleşmelere yurt dışından gelen makinaların üzerinde de rastlanmaktadır; bu nedenle de ihtiyaç daha da artmaktadır. WINMAN ve SANG-A markalarıyla yukarıda ki tüm ölçüleri kendi aralarında eşleştirerek karşılamanız mümkündür.

 

Çoğu zaman elinde ekstrem bir fittingsle gelen müşterilerimizin ihtiyaçlarını farklı ölçüler de karşılayabildiğimiz gibi geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı tiplerde de karşılayabilmekteyiz. Compact makına tasarımları, ergonomik yapılar ve ekonomik hesaplamalar sonucunda firmalar artık standart ürünler dışında farklı tipteki 2’li 3’lü bağlantılar çokca kullanılmaktadır. Firmamız tüm bu ürünlerde kolay ulaşım imkanı sağlamakta ve stoklarını gün geçtikçe arttırmaktadır.

 

Çap 4’e M3 bir ORTA BCAK YE veya çap 6’ya G1/8 ALTILI KOLLEKTÖR bulmak hidtek sayesinde artık çok kolay olduğu gibi tüm bu  özel ve standart fittings gruplarını farklı çeşitler, markalar ve istenilen stok miktarlarında bulabilirsiniz.