HTTP_RESIM

TANITIM FILMI >>

 

Hid-Tek Ltd. Şti. sektöründe çeyrek asırlık tecrübesiyle hidrolik, pnomatik, vakum ve otomasyon sistemlerinde kullanılan malzemelerin üretimi ithalatı ve satışı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Merkezi Bursa’da olan firmamız bu faliyetlerini gerçekleştirirken direk satışla birlikte şube bayii ve satıcı ağını kullanmaktadır.

Firmamız Makine Mühendisi Süleyman Kara tarafından teknik taahhüt ve ticaret yapmak amacıyla 1987 yılında Bursa'da Hid-Tek San.Tic. ünvanı ile kurulmuştur. Fabrikalarda teknik taahhüt işleri ve hidrolik sistemlerde kullanılan malzemelerin ticaretini yapan firma,1992 yılında Erhan Kara ve Şaban Aydoğdu'nun ortaklığa katılımıyla Ünvanı Hid-Tek Mak.San. ve Tic Ltd Şti. olmuştur. Şirket kuruluş amacına uygun olarak, Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon ve Vakum konularını kapsayan ürünlerin, imalatını, satışını, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Firmamız yıllar içinde gelişerek, mekan, ürün çeşitliliği ve personel sayısı olarak artış kaydetmiştir. 2000 yılında Pnömatik Silindir üretimine başlayan firmamız aynı yıl WINMAN markasının tescilini yaptırmıştır.

Markamızı, ürettiğimiz Pnömatik silindirlerin yanında,yurt içinde ve yurt dışında ürettirdiğimiz diğer ürünlerde de kullanıyoruz. 2005 yılında diğer markamız FREEWAY'de tescil ettirildi. Hid-Tek Ltd. olarak satışlarımız; diğer şehirler ve ülkelerde, şubeler, bayiler ve satıcılar kanalıyla yapılmaktadır. Satışlarımızı yurt içinde, şubeler, bayiler ve satıcılar, yurt dışında 5 bayi ve satıcılar vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz.

Şirketimizde, şirket ortakları halen Şirket Müdürü ve Finansman sorumlusu olarak aktif görev almakla beraber, İmalat, Muhasebe, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Ar-Ge, Satış-Pazarlama bölümleri ve şubeler profesyonel yöneticiler tarafından idare edilmektedir.

Vizyon: Sektörümüzde üretim ve hizmet anlayışında ve uygulamasında örnek, pazarını sürekli geliştiren firmalar arasında olmak.

Misyon: Ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.

Firmamız yukarıda belirtilen vizyon ve misyonumuzun gereğini yerine getirmek, yönetimin kurumsallaşma ve kalite hedeflerini gerçekleştirmek için, 2006 yılında ISO 9001:2000 Yönetim Sistemini kurdu ve halen ISO 9001:2015 olarak devam ettirmektedir.

İnovasyon ve gelişmeye önem veren firmamız, firma içinde kurmuş olduğu Ar-Ge Bölümü'nün de katkısıyla bir çok üründe Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model ve Patent hakkına sahiptir.

Günümüz koşullarına ayak uydurmak ve gelişimini devam ettirmek düşüncesinde olan firmamız; çalışanlarının bilgi sahibi olmalarına ve motivasyonuna önem vermektedir. Firmamız ancak çalışanları ile birlikte varlığını sürdürebileceğinin bilincinde olup, ilgili departmanımızın takibinde sürekli hizmet içi eğitimler, iş güvenliği eğitimleri yapılmaktadır. Personelimizin doğum günlerinde ve diğer özel günlerde çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Düzenli yayınımız olan HT Bülten vasıtasıyla firmamızdaki gelişmeleri mutluluk ve hüzünlerimizi değerli müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

 

ISO 9001 Kalite Belgemiz için tıklayınız ...