POWERPACK (MİNİ GÜÇ ÜNİTELERİ)

Günümüz teknolojisi ergonomiyi,basit ama hızlı çözümlerle birlikte sunmaktadır.Sanayinin her yanında önceleri yer kaplayan makina ve ekipmanlarımız zamanımızda kompakt ve kullanışlı olduğu taktirde değerli hale gelmiştir.

 POWERPACK (MİNİ GÜÇ ÜNİTELERİ)  

Günümüz teknolojisi ergonomiyi,basit ama hızlı çözümlerle birlikte sunmaktadır.Sanayinin her yanında önceleri yer kaplayan makina ve ekipmanlarımız zamanımızda kompakt ve kullanışlı olduğu taktirde değerli hale gelmiştir.Hidrolik sistemlerde de ebatları,hammadde kalitesi gün geçtikçe iyileşmektedir.Mini güç üniteleri endüstriyel ve mobil sektörlerde hızlı ve ekonomik oluşundan dolayı iyi bir seçenek haline gelmiştir.

Bir mini güç ünitesi genel olarak; yağ tankı, motor, pompa, pleyt ve hidrolik valflerden oluşmaktadır. Günümüzde kullanım alanları oldukça genişleyen powerpack üniteleri; yük asansörleri, otomobil kaldırma liftleri, çöp arabaları, kayar kasalar, araç kurtarıcılarında ve birçok endüstriyel alanda kullanılmaktadır.

Mini güç ünitelerinde kullanılan hidrolik yağ tankları plastik,termoplastik ve metal olarak 3 ana malzemeden imal edilmektedir.

Termopalastik tanklar hafif ve mukavemeti yüksek oluşu sebebiyle tercih edilirler.Metal tanklar ise mobil uygulamalarda ağır çalışma koşullarında kullanılır.

 

Mini güç ünitelerini incelediğimizde merkezlerinde bulunan blok bağlantısı pompa ve motorun akuplajında kullanıldığı gibi yağ giriş çıkış portlarını üzerinde barındırır.Ayrıca kullanım amaçlarına göre popet katriçleri,akış kontrol katriçleri üzerine yerleştirilebilir.Mini güç üniteleri pompa ve motor seçeneklerinin fazla olmasından dolayı birçok uygulamada kullanılır.  Ancak uzun süreli sık çalışma koşullarında ısınma gibi bazı dezavantajlarıda vardır.

İhtiyaç duyduğunuz mini güç ünitelerini aşağıda sunulan motor ve pompa seçenekleri ile hayata geçirmeniz mümkündür.